Abonelik

Abonelik süresi 30 günlüktür (bütün ürünlerin sayfalarında erişim süresi belirtilmiştir). Abonelik ödemenizi tamamladıktan 30 gün sonra aboneliğiniz sonlandırılacaktır. Tek seferde 2 adet abonelik ödemesi yaparsanız 60 gün, 3 abonelik ödemesi yaparsanız 90 günlük erişim hakkınız olacaktır.

Bu sorunun detaylı yanıtını Hakkımızda sayfasında açıkladık.

Genel

Dershaneler, sınav gruplarının seviyelere göre ayrılacağını taahhüt etse de -sizler de biliyorsunuz ki- bu nadiren mümkün olabilmektedir. Grupların seviyelere göre homojen dağılım gösterdiğini kabul etsek bile grup üyeleri içerisinde seviye farkları olması kaçınılmazdır. Dil seviyesindeki ve öğrenme yöntemlerindeki bu farklılıkların gözetilmesi kursların belirlenen saatleri ve akışı içerisinde tam olarak mümkün olmamaktadır. Sınav uzmanının yetkinliğinin en önemli değişken olduğu özel derslerde de bu fark zaman ve maliyet ile kapatılmaktadır. YDS DERS NOTLARI SİSTEMİ ise konuların, daha da önemlisi bütün soruların çözümünde bütün şıkların farklı dil seviyelerine göre anlatıldığı eşsiz bir hazırlık sistemidir.

İngilizce öğretmenlerinin TOEFL DERS NOTLARI kitabından TOEFL dersi vermeleri veya IELTS DERS NOTLARI kitabından IELTS dersi vermiş olmaları normaldir çünkü bu kaynaklar öğrenciler kadar öğretmenlerin de kendilerini geliştirdikleri kaynaklardır. Bu durumun siz adaylara zaman ve para kaybı dışında bir zararı yoktur. Ancak, bu serinin en yeni ve en kapsamlı üyesi olan YDS DERS NOTLARI aracıyı ortadan kaldırmaktadır. Basit bir örnek verecek olursak, zaten tutulmuş ve satılmış olan balıkların size maliyetli bir şekilde tekrar satılması yerine YDS DERS NOTLARI SİSTEMİ ile balık tutmayı öğrenebilirsiniz. YDS DERS NOTLARI SİSTEMİ, seviyeniz ne olursa olsun, sizi sınava en kısa sürede ve en etkili şekilde hazırlayan sistemdir.

Kitap

Ödemenizi tamamladığınız tarihi takip eden 1-3 iş günü (genelikle 1 iş günü) içerisinde PTT Kargo ile ücretsiz olarak tarafınıza gönderilmektedir.

Load More