Ödeme yapmadan önce kabul etmiş olduğunuz Mesafeli Satış Sözleşmesi‘nin Cayma Hakkı maddesi altında belirtildiği üzere satın aldığınız ürün, sizin rızanız alınarak anında teslim edilen ve ücretsiz cayma hakkının bulunmadığı bir üründür.

Ürünü alırken ödemiş olduğunuz tutarda kullanılan indirimler varsa bu tutar ile ödemiş olduğunuz tutarın %60’ı cayma bedeli olarak düşülerek, 1-10 iş günü içerisinde vereceğiniz bir banka hesabına gönderilecektir.

ALICI: İşbu sözleşme konusu hizmet/malın niteliği itibariyle elektronik ortamda anında ifa edilen, kendisine anında teslim edilen, kendi onayıyla ifasına başlanan , malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin olan, iade edilemeyecek, tek kullanımlık, kopyalanabilir şartlarından birini ya da daha fazlasını taşıyan ürün/hizmet söz konusu olduğunda cayma hakkını kullanamaz. İşbu sözleşme konusu mal ve/veya hizmette yukarıda sayılan şartların bir ya da daha fazlasını taşıdığından bu kapsamda olduğundan ALICI’nın ücretsiz cayma hakkı bulunmamaktadır.